| savagesmile a întrebat:

Unde gasesc magazine second hand (haine) in zona Piata Sudului, Berceni (Ilfov, Bucuresti)? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine second hand import Olanda.Hainele sunt sortate in Olanda pe categorii, fiind de o calitate exceptionala.
Importam numai calitatea 1 si extra.
In depozitul nostru de haine second hand puteti vedea toate hainele inainte de cumparare, fara sa va grabeasca nimeni.
- avem cele mai bune preturi de pe piata raportate la calitatea hainelor second hand.
-haine sezon
Fata de alte depozite de haine second hand, la noi puteti negocia pretul.
Depozitul se afla in zona Brancoveanu-Bucuresti.
PRODUSELE NOASTRE SUNT INSOTITE DE FACTURA SI CERTIFICAT DE DEZINFECTIE.
Telefon 0720219760

| JstGeorge a răspuns:

Nu stiu? sper sa primesti cele mai bune raspunsuri si sa alegi pe cineva la raspuns castigator