| Renes a întrebat:

Hey, stiu ca intrebarea asta s-a pus de multe ori dar as vrea niste site-uri cu haine online gen : www.wholesale-dress.net, din Romania. ca hainele care apar in pozele de pe www.weheartit.com.
La moda, cu adevarat.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Starshiners
Deep in vogue

22 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Deep in vogue nu e bloc, e site. Sunt numai articole Mexton happy

| Renes explică (pentru Amelya02):

Mersi, o funda mare pentru tine! :*

| Amelya02 a răspuns (pentru Renes):

Multumesc :*

| barefoot a răspuns:

Hainele de pe weheartit le gasesti la Forever 21, Bershka, ZARA, Stradivarius, New Yorker etc.

| Renes explică (pentru barefoot):

Forever21 nu e in Romania, sau cel putin in Iasi, Bershka, Zara si New Yorker, Pull & Bear, le am, dar parca nu sunt la fel. smug

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

Forever 21 este in Romania happy

| Renes explică (pentru barefoot):

Unde?
In iasi nu, nu? sad

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

In Bucuresti, dar poti comanda de pe www.forever21.com

| Renes explică (pentru barefoot):

Ai comandat vreoadata?

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

Nu, am incercat sa comand dar cand vroiam eu nu trimiteau in Romania. Mi-a spus o prietena ca ea comanda des. Eu le iau direct din magazin, pentru ca vreau sa probez ceva inainte de a cumpara.

| Renes explică (pentru barefoot):

Ce misto, de-as sta si eu in Buc, dar nu.
Si prietena aia nu poate sa-mi faca comanda si sa-mi dea prin posta sau sa-mi dai id-ul ei (Normal, inainte o intrebi) si vorbesc eu cu ea.

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

Ea sta in State si d-aia comanda intruna. Imi aduce ce comanda cand vine in Romania, sau imi trimite prin posta, dar de obicei este foarte scump, cam 50$ pe pachet de 4kg. Nici eu nu stau in Bucuresti, dar cand ma duc acolo, mereu caut Forever21.

| Renes explică (pentru barefoot):

Aw, oricum e un magazin foooarte tare, as vrea sa iti fii dat tie funda, dar scuze, si vine des in Romania? Ma gandeam cand iti aduce tie sa imi trimiti de unde stai tu, ce as vrea.
Dar de acum is nesimtita.

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

Vine doar de Craciun si de Paste happy. Daca e imi dai un id ceva si te anunt happy. Nu esti nesimtita laughing

| Renes explică (pentru barefoot):

Ah, okay. Ti-l dau pe privat. :d

| barefoot a răspuns (pentru Renes):

Oke

| LoveTPU27 a răspuns (pentru barefoot):

Unde? Eu stiam ca Forever 21 nu este in Ropmania! Imi poti spune te rgo in ce mall? Imi place acest magazin la nebunie! Plz spune-mi si mie unde e in Romanai!

| barefoot a răspuns (pentru LoveTPU27):

Nu este chiar forever21, dar poti gasi haine de la forever21 in malluri in magazine gen target, h&m, etc, deoarece au o gama variata de marci, nu doar ce produc ei. trebuie doar sa cauti.

| Capriciosa a răspuns (pentru barefoot):

Scuze ca ma bag si eu. Dar vad ca tu esti mai informata decat noi.laughing Exista Target in Romania? Daca da, unde?

| Renes explică:

Starshiners o stiam, nu-mi place, deepinvogue e blog, pot comanda, sau ce?

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...