| alma200033 a întrebat:

Hey! Stresul poate să fie cauza căderii părului și dacă renunt la stres poate creste la loc parul?

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci sa iei magneziu 1-2 luni depinde de cauza daca e factor genetic slabe sanse, mai bine viziteaza un dermatolog sa iti faci niste analize si elimina stresul
Spalate cu sampon alpecin
Daca e de la stres cu tratament se poate regenera dar trebui sa mergi la dermatolog.la 15 ani nu ar trebui sa ai stres.

| alma200033 explică (pentru anonim_4396):

Și dacă e factor genetic ce as putea face?

| Ineys a răspuns:

Daca poti renunta asa usor la stres...
Ce bine ar fi sa renuntam toti asa la stres cand vrem noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alma200033):

Implant de par happy dar gasesti si peruci cool si ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu te speria ca de la stres ai pot sti asta dupa intrebarile pe care le pui