| MihaaMihaela a întrebat:

Hey.tata vine in Romania peste aproximativ o saptamana si eu as vrea sa il convine sa ma lase sa imi fac suvite..nu m-am hotarat inca ce culoare.Nu stiu cum sa-l conving. Eu vreau sa imi fac suvite neaparat! Daca il conving pe el, mama nu o sa ziba nimic impotriva dar daca vorbesc cu mama prima ea nu o sa fie de acord si o sa il influenteze si pe tata si de asta vreau sa ma pregatesc cu argumente rugaminti..orice..Ma ajutati cu ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Buna, ii poti spune tatalui tau ca majoritatea prietenelor tale au suvite si vrei si tu sa vezi macar cum iti sta! mai ales ca acum e vacanta, nu mai ai treaba cu profesorii si chestii din asteabig grin plus ca ai putea cum a zis cineva inainte sa-i zici ca vrei sa ti le faci cu noantator si ca se ia la cateva spalari:* bafta si sa ne povestesti cum a fost:*

Răspuns utilizator avertizat
| D33A_5116 a răspuns:

Buuuna happy uite daca vrei sa iti faci suvite, conteaza si varsta? ce varsta ai? poti sa iti faci suvite cu nuantator care sa dureze o luna-doua... poti sa ii spui tatalui tau ca la 6-7 spalari se va duce vopseaua si parul tau va fi ca inainte.Eu iti urez multa bafta kiss si sa stii ca si eu mi.am facut suvite big grin, asa ca vb cu tatal tau ca iti faci suvite doar pentru vara asta si atat.Haii te pupic paa kiss

| Anny01 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti bine inainte sa vrei sa-ti faci, daca nu te lasa tatal tau inseamna ca stie ca iti vei arde parul sau se va distruge. Gandeste-te inainte