| nenfricata1234 a întrebat:

am 1.65 si 45kg eu cred ca ar trebui sa slabesc pana la 42kg dar prietenii si familia spun ca arat bine asa desi eu nu ma simt bine... credeti ca ar trebui sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| Baltag_Alexandra_1996 a răspuns:

HEY buna nu face prostia asta esti in echilibru adica nu esti slaba da nici grasa daca tu vrei sa slabesti nimeni nu te opreste sa o faci dar mai bine asa decat sa devii scuze ca iti spun o scobitoare si sa ai probleme de sanatate, esti frumoasa si asa sunt convinsa de asta. acceptate asa cum esti odata ce prietenii ta si familia ta spun ca arati bine asa enu trebuie sa te indoiesti de asta te pop ai grija de tine bye

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal,mai trebuie să te îngraşi 5-7 kg.
La cele 45 pe care le ai, dacă mai slăbeşti, va pleca Liftul cu tine!

Răspuns utilizator avertizat
| AngiiiBlake a răspuns:

Arati foarte bine! happy