| Dahliaa a întrebat:

Cum pot slabi? am 9 ani si 5 lunihee hee si 1. 44 m inaltime si 42kg dar cred ca am mai pus un kghee hee Mie mi se pare ca arat binewinking si mama zice asta... m-am ingrasat intr-un timp din cauza ca aveam hipotiroidie si nu stia nimeni, pana am facut analize si atunci s-a descoperit. Oricum trebuie sa slabesc cateva kg. Funda! P. S:Nu e Pyshoyash.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Pentru inceput, nu incerca sa slabesti ca esti copil... la 9 ani asta este problema ta, ca esti grasa? mai ales ca tu ai zis ca arati bine, asa ca?

bucura-te de copilarie si nu te gandi de pe acum la asta, ca nu ai de ce sa-ti bati capul

| Dahliaa explică (pentru MissAvocado):

Oky...ai dreptatewinking. Multumesc pentru. raspuns.

| MissAvocado a răspuns (pentru Dahliaa):

Nu ai pentru ce big grin si multumesc si eu pentru funda

| Dahliaa explică (pentru MissAvocado):

Cu placere!:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să consulți un nutriționist în cazul tău.
Pa, pa.

| Dahliaa explică:

Si apropo, iau pastile.

| deeyutzza94 a răspuns:

Primul pas e sa nu mai iei pastile. Dupa ce o sa nu le mai iei o sa pui multe kg pe tine.Patilele de slabit mai mult ingrasa si fac foarte rau oraganismului.