| Zanisoara a întrebat:

am acnee si ma intrebam daca medicul de familie poate sa prescrie o crema gratis.Voi ati incercat? Dau funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 lei costa o crema care omoara bacteria provocatoare de acnee si este vorba de unguentul baneocin.

| Zanisoara explică:

Am fost la doctorul de familie, si mi-a recomandat Zynerit, pe care am cumparat-o gratis.

| Tweety_5554 a răspuns:

Nu,cremele pentru acnee si trataemntele faciale nu sunt compensate de catre minister, Medicul de familie iti poate da o trimitere la un medic dermatolog si astfel nu vei mai fii neoita sa platesti consultatia. Sfatul meu este sa folosesti crema antiacnee din gama Gerovital plant sau de la Thursday Plantation

| Tweety_5554 a răspuns (pentru Tweety_5554):

Totusi,poti incerca sa consult prima oara medicul de familie, nu te costa nimicwinking