| Necoara a întrebat:

Imi poate sugera cineva o crema pentru acnee!

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Gelul de curățare de la la roche posay effaclar completat cu crema effaclar duo.
Pentru ca să ai rezultate, este necesar ca mai întâi să îți cureți tenul cu gelul de curățare.

| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapunul, sunt cea mai buna "crema" impotruiva impuritatilor si mizeriei care se depune pe ten, infunda porii si provoaca bubele pe fata. Practic o igiena facuta corect, tine tenul curat si previne aparitia acneei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La Roche Posay Effaclar, o gasesti in farmacii sau pe internet.

| Opșașa a răspuns:

O e masca roșie de la The ordinary, o găsești pe net și la farmacii. A folosit o sora mea iar acum nu mai are niciun cos. Noroc!

| betivulsabie a răspuns:

Fa laba mai bine