| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cum as putea sa NU mai am pofta de mancare? Vreau sa mananc mai putin, dar nu pot.

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Înainte de fiecare masă, bea un pahar cu apă plată.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Incearca sa iti spui mereu ca nu trebuie. Sau daca vrei poti sa incerci sa mananci ceva care tine de foame, dar putin, de exemplu : ai un castron cu cartofi prajiti si nu esti la masa. In loc de toti cartofii, mananca maxim 10, daca faci mereu asa te vei obisnui.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Pai nu manca o zi iar ziua urmatoare iti va pierii pofta. Merge big grin

| Myrunyka a răspuns:

Incearca sa te controlezi. Eu ma abtin de la mancatul intre mese.