| mennenspeed a întrebat:

Am o mica intrebare, am vazut niste adidasi casual de vara, in 3 culori ( maro, crem mai inchis si bej ), eu port cel mai des blugi de culoare albastra,( mai inchisi, mai deschisi) si rareori treling de culoare neagra. Se asorteaza adidasii cu blugii? Merita sa ii iau?
Imi plac foarte mult, cu ce culoare se asorteaza cel mai bine, adidasii maronii?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Adidasii vazuti merg foarte bine cu jeans-ii clasici care se considera a fi neutrii si se pot asorta cu incaltarii de orice culoare; daca iti plac, cumpara-i si poarta-i sanatos.

| DjBuggy a răspuns:

Un albastru mai deschis ar merge fain la blug si o jacketa maro precum adidasii

| PinguinNecunoscut a răspuns:

O jacketa de piele neagra si niste blugi portocalii