| VooDau a întrebat:

Hey, mi-am cumparat ieri niste blugi rosii, si un hanorac tot rosu (cam subtirel tot rosu si trebuie sa i-au tricou cand il port), acum imi voi cumpara azi un tricou si niste tenisi / adidasi, mi-ati putea spune ce culoare sa fie adidasi sa se potriveasca cu blugii, si ce culoare sa fie si tricoul sa dea bine cu blugii adidasii si hanoracul?
P.S : Sunt baiat!

2 răspunsuri:
| MariaCristinnaa a răspuns:

Negru...se potriveste la orice!

| Tankist a răspuns:

Sincer eu zic ca adidasii negri sunt potrivit negrul se potriveste la orice daca nu incearca niste bascheti daca gasesti cu negru si albastru. Mult noroc.