| anonimul a întrebat:

Hey tpu.am o mica problema.sunt baiat. am parul lung(nu chiar pana la umeri) si am parul drept insa doar la spate mi se face ondulat.parca am coada de ratalaughing.si as vrea sa-mi spuneti o idee, un balsam ceva ca sa-mi stea "lins" la spate.se face mereu in forma de carliglaughing..si chiar daca il ud cu multa apa nu ramane foarte mult timp drept.iar la par lung nu renunt pentru ca imi sta bestial laughing doar la spate nu-mi placetongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azazea a răspuns:

Placa de par e singura solutie.

| BeAmazing a răspuns:

Placa de parwinking!

Te dai cu balsam dupa ce te-ai dat cu sampon, astepti vreo 3-4 minute cu balsamul pe par il speli dupa care il usti cu uscatorul si dai cu placa de par.

| king4aday a răspuns:

Contrar majoritatii de sus, nu-ti recomand placa pentru ca, iti distruge parul. As merge pe ideea recomandata de Dianazz.

| crazydeea a răspuns:

1. foloseste placa 2, daca zici ca iti sta asa bestial da-mi id-ul tau! laughing