| Bubble13 a întrebat:

am o problema cu parul meu.mi se ingrasa foarte repede, fiind nevoita sa il spal la 2 zile deoarece nu suport parul gras.acum in vacanta am destul timp liber sa ma spal asa des pe cap,insa mai e putin si incepe scoala, iar eu voi avea un program extrem de incarcat si implicit nu voi mai avea timp sa ma spal asa des pe cap.ce pot face sa nu mi se mai ingrase asa repede parul?

1 răspuns:
| Delicacy a răspuns:

Parul se ingrasa din mai multe motive:fumatul, bacteriile, alimentatia necorespunzatoare, folosirea unui sampon pe care parul tau nu-l agreeaza.Incearca sa te incadrezi intr-unul din aceste motive si sa-l eviti/rezolvi.Iti recomand sa folosesti produse pentru par naturale, de la Plafar.