| justme_2012 a întrebat:

am o problema...de curand mi-am instalat windowsul si din greseala am selectat o tema pentru windows iar acum imi apare totul negru; neputand sa vad ce scrie daca dau pe desktop click dreapta.am incercat sa descarc teme insa nu vad cum sa instalez. Ajtati'ma va rog. FUNDA

Răspuns Câştigător
| GoogLeMaN a răspuns:

Ti-as propune sa il reinstalezi si sa nu mai faci greseala asta! Asta e parerea mea! Iar temele le pui in C:\WINDOWS\Resources\Themes...

Sper ca te-am ajutat! Funda!

3 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Incearca sa marchezi totul si poate reusesti sa vezi cate ceva

| monykue a răspuns:

Pai dai click dreapta pe desktop dai la properties si dai la themes si iti apar acolo mai multe teme ale windows-ului

Răspuns utilizator avertizat