| costisuruniuc a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor Am incercat sa imi descarc tema luna pentru windows 7 si cand am incercat sa o instalez a dat o eroare si atata a fos nu mai apare desktop nimic.

5 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Si eu am patit la fel cu o tema de xp, nu ai ce sa-i faci trebuie sa reinstalezi windwosul

| costisuruniuc explică (pentru theStraightEdgeSavior):

Ba nu am rezolvat
nu mergea sa arate explorer.exe trebuia sa pornesti pe ctrl+shift+esc pentru task manager si acolo intri si dezinstalezi tema si gata isi revine la normal

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru costisuruniuc):

Eu nu stiam asta si a trebuit sa reinstalez windowsul...

| costisuruniuc explică:

Ba nu am rezolvat
nu mergea sa arate explorer.exe trebuia sa pornesti pe ctrl+shift+esc pentru task manager si acolo intri si dezinstalezi tema si gata isi revine la normal

| marioooarmani a răspuns:

Tema nu a fost buna si tia stricat window-sul daca il schimbi sigur 100% ca iti va merge din npu pc