| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... am dat click dreapta si am apasat din greseala acolo unde scrie (groove folder synchronization). acum numai pot schimba imaginea de pe desktop sad este negru' tot! am schimbat si "tema" si degeaba... Help! FUNDA!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Pai dai clik sec. -proprietati -display proprietai- in dreapta ai browse si acolo alegi ce imagine vrei din pc.

| anonim_4396 explică (pentru skama18):

Am rezolvat problema. App... stiu si eu cum se schimba o imagine laughing)