| bleahh a întrebat:

Am o problema. Vreau sa ma imbrac la un eveniment mai special cu o pereche de pantaloni scurti de blugi albi, dar (desi am de 15 ani) sunt toata julita pe picioare si ar arata inestetic. As putea sa imi iau de dedesubt niste ciorapi de culoarea pielii?

3 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Nu o sa schimbe mare lucru. Poti incerca un fond de ten cu acoperire foarte puternica, la mine a mers.

Succes!

| oanaro a răspuns:

Nu prea se "pupa" cele doua articole vestimentare... Ciorapii sunt pentru o tinuta eleganta, iar pantalonii scurti de blugi sunt pentru o iesire in oras cu prietenii.

| ErikaEri a răspuns:

Doamne,nu! cum te poti gandi la asa ceva? pune un fard nude/culoarea piele, mat si fond de ten(pe tot piciorul fond de ten) deoarece probabil nu poti gasi unul calitativ oriunde, poate te alegi cu pete