| fetitzadulke26 a întrebat:

am nevoie de un sfat in moda, oare s-ar potriviv daca as purta pantaloni scurti scurti de blugi, cu ciorapi de culoarea piciorului licra, si o pereche de tenesi? sau daca nu panatlonii cu tenesii fara ciorapi dar asa sa port si o pereke de sosete albe scurte? ca eu cred ca as arata ca o tarancuta cu sosete, cine ma ajuta ii dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

In niciun caz sa nu porti combinatia lycra + tenesi. Si mai ales cand ai si blugi scurti, e o combinatie de elemente cu povesti diferite. Bineinteles ca daca ai tenesi, o pereche de sosete albe este binevenita, dar sa fie din acelea mai scurte decat cele scurte ( adica special pentru pantofi sport, doar putin pe calcai asa, cat sa nici nu se observe din pantof. Si cu asta, ai rezolvat si "dilema" :P ca astea, doar ca din bumbac http://www.google.ro/......tp?/imgres :) O zi buna!

6 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Daca ar fi cum ai spune tu inseamna ca aproximativ toate fetele ar fi ''tarancute'', scumpa mea, sunt o gramada de fete care poarta tot felul de haine, mai excentrice decat o pereche de sosete cu tenesi, tot felul de culori, nu le vezi? si in plus, daca tu te simti bine, dc sa nu te imbraci cum vrei?winking folsoeste-ti imaginatia, cui nu-i place cum te imbraci sa se abtinabig grin si sa stii ca e foarte frumoasa combinatia, incearca cu sosete, e cam cald pentru.ciorapi

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Eu zic ca merge mai bine fusta cu tenisi si niste sosete mai lungi, cam pana pe la genunchi. Iti poti lua un maieu alb cu imprimeuri sau simplu sau daca nu chiar o camasa. Daca nu iti prea place poti incerca cu o bluza lunga si larga dar sa nu fie prea lunga ca sa se vada fusta, daca faci asa ia-ti ciorapi si o pereche de pantofi. Succes.

| adesp12 a răspuns:

Urasc combinatia de ciorapi+pantaloni scurti (ma refer la dresuri). E cea mai de prost gust combinatie. Iar tenesii ar face o si mai oripilanta!

| starcicky a răspuns:

Eu as ramane la dresuri.Blugii mereu au o nota de sport, deci tenisii ar fi perfecti.

| Àŋđřɛɛɑシ a răspuns:

S.ar potrivi daca ai renunta la strampi. Poti sa iei tenesi cu ciorapi dar sa fie lungi ciorapii. happy

| Àŋđřɛɛɑシ a răspuns:

Cu ciorapi scurti, pardon laughing!