| katherine585 a întrebat:

Ce parere aveti? Astazi am sa ma imbrac cu niste ciorapi culoarea piciorului si blugi scurti. Dar nu stiu ce incaltaminte sa pot... tenesi sau niste cizmulite mici negre?

3 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai,daca cai avea o pereche de ciorapi lungi colorati si cu o pereche de blugi scurti(deasupra piciorului) ar putea merge niste tenesi, dar daca vrei un pic mai elegant niste cizmulite ca sandalele nu merg cu ciorapistraight face
Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes

| eu4you a răspuns:

Eu zic sa porti tenesi...cizmulitele parca sunt prea de toamna sau iarna oricat de scurte ar fi ele...

| madalinaelenamadalina a răspuns:

Eu as sugera altceva, nu ciubotewinking.
De esemplu niste balerini ar merge, sau niste sandalute. Daca vrei mai sport merg si tenisii big grin.BAfta