| Patyi a întrebat:

Am parul saten deschis si vreau sa-mi fac suvite. Ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi? FUNDA + VOT-URI!

8 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Niste suvite foarte deschise, spre alb

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| mixxjim a răspuns:

Un blond foarte deschis, spre alb aproape, subtiri si dese, nu foarte groase, combinat cu culoarea naturala a parului tau o sa iasa un platinat foarte interesantwinking

| Deliadelias a răspuns:

Suvite blondethinking

| missoriginalitate a răspuns:

Pai eu zic ca la culoarea asta de potrivesc suvite roscate dar foarte subtiri si multe si suvide blonde poti sa ti faci bretonul blond funda?

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Ciocolatiu, sau suvite roscate. Funda?

| DeniiSsa a răspuns:

Blonde sau roz spre mov..asa mi le-am facut euwinking..Succes!

| biabb a răspuns:

Un blond inchis sau roscat

| NaruHina2000 a răspuns:

Pai, pot sa spun ca am si eu parul saten, soo banuiesc ca vrei culori normale.
Deci:
Un blond ar fi bun
Sau un rosu inchis ar fi bune
Sper ca te-am ajutat cumva. :*