| Mattox a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Maine ma duc la intalnire si nu stiu cu ce sa ma imbrac din moment ce afara e frig dar vreau sa impresionez si habar nu am cu ce sa ma imbrac... Ajutor! happy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Shar0nSpitz a răspuns:

Sper ca te-am ajutaat! fundita?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu incerci sa iti iei ceva prea sofisticat. La o intalnire din punctul meu de vedere trebuie sa mergi imbracata lejer, intr-o tinuta care sa te reprezinte si in care sa te simti bine.
Uite aici cateva, stiu ca in titlu scrie ca sunt pentu prima zi de scoala dar daca citesti articolul scrie ca sunt si pentu o iesire in oras:
http://polly-lena.blogspot.ro/2013/01/outfit-prima-zi-de-scoala-sem-ii.html

| AikkoxD a răspuns:

Jeanşi skinny + cizme (fără UGG-uri, sunt urâte) + un pulover cu umărul lăsat + haină.

http://cdn.allshops.ro/......922615.jpg

http://images5.okr.ro/......00_700.jpg
(cu sau fără talpă ortopedică)

| positivity a răspuns:

Cred că deja l-ai impresionat cu felul tău de a fi.
Oricum, ţi-aş sugera ceva simplu şi călduros pentru că totuși e iarnă.
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=70352723
Niște pantaloni simpli, cu o bluză fashion dar totuși călduroasă, plus nişte bocanci. Ținuta accesibilizându-se cu o brățară.
Dar desigur pentru că e iarnă, un palton şi un fular pune punctul pe i.

| LorenaAnca a răspuns:

Iti recomand niste blugi si un pulover sau o bluzita mai groasa care le porti asorta cu niste cizme sau UGG-uri daca ai. Poti lua o geaca peste pana ajungi la destinatie sa nu iti fie frig. Sunt sigura ca il vei impresiona prin personalitatea ta, nu doar prin aspect.

| Shar0nSpitz a răspuns:

Depinde de ce ai in garderoba! Dar daca zici ca mergi la intalnire te-asi sfatuii sa te imbraci cu ceva cat mai modern si elegant cum ar fi niste colanti si o rochita cu tine(daca ai),daca nu,incearca sa fi cat mai simpla dar in acelasi timp eleganta deoarece, fiiind frig afara, mai mult ca probabil veti merge la vreoun restaurant la un suc! peste un palton, o blanita sau o geaca in care sti ca nu iti este frig! Accesorile cum ar fi esarfa, inele cercei sau asa..sunt foarte importante (cel putin pentru mine)!

Bafta multa, dar incearca sa impresionezi mai mult cu personalitatea si cu felul tau de a fi, hainele sunt doar un mic atu!:*:*

| Mattox explică (pentru Shar0nSpitz):

:*

| Shar0nSpitz a răspuns (pentru Shar0nSpitz):

Sper ca te-am ajutaat! fundita?puppy dog eyes