| anonim_4396 a întrebat:

Deci maine ma duc la film, cu prietenul meu, si inca cativa.
E problema ca e oarecum prima intalnire, ca nu stiu cu ce sa ma imbrac, si ca nu stiu cum sa ma comport. Habar n-am. Va rog, sfatuuuri! P.S : Nu ne-am sarutat inca, si eu chiar vreau sa o fac duminica, dar ma gandesc. daca ma respinge? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu o sa te respinga, nu am vazut baiat sa respinga un sarut mai ales daca a acceptat sa mearga cu tine la film. Poti sa te imbraci cum iti place tie, ceva casual, o rochita, pantaloni scurti, orice iti sta bine happy.

| Beatriceeeeeeee a răspuns (pentru EnvyU):

Intalnirea a fost un succes, multumesc mult pentru sfat!

1 răspuns: