| Rozie a întrebat:

happy am si eu o problema sad, am incercat sa ma vopsesc ieri seara de la blond deschis la un blond un pic mai inchis, insa nu stiu cum si de ce a iesit o nuanta fff inchisa cryingcryingcrying stiti cumva sa fac totul ca inainte? :* multumesc mult

5 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Dupa, eu iti recomand sa mergi la un salon si sa-ti faci un decapaj( adica sa elimini ultimul strat de vopsea) dar din pacate asta cred ca se face doar in salon!:* decolorare nu-ti recomand pentru ca risti sa-ti arzi parul, in schimb decapajul nu este la fel de agresiv!:* bafta!winking:*

| aaaa12345 a răspuns:

Nu ai cum cine te-a pus, in nici un caz eu

| Roxana_2583 a răspuns:

Trebuia sa te decolorezi.numai fa prostia asta ingura ca tu ai de pierdut.roaga pe cineva sa te ajute sau du-te la un coafor

| alecsutza12 a răspuns:

Trebuia sa te decolorezi mai intai cu oxidant ca sa te prinda culoarea aia ca era mai deschisa

| Rozie explică:

Macar ar putea iesi dupa cateva spalari? thinking