| Izabella97777 a întrebat:

Am tot auzit pe youtube la tutorialele de make-up vorbindu-se de niste fete din America care au si ele canal pe youtube si ca se pricep in ceea ce fac.Stiti cum se numeste canalul lor? Un link, va rog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta "my makeup routine" si gasesti o gramada.

| LiviuCristy a răspuns:

Sunt o gramada ...sincer nu mai imi aduc aminte era o tipa care mie mi s-a parut a fi regina tuturor make-up-urilor (bubzbeauty) si cred ca cea mai veche este iJustine
Mai este si Cassandra Bankson, DiamondsAndHeels14 tipa care are o problema cu pielea (o boala acnee sau cea de genu)

| PandaaBeiibi a răspuns:

Sincer,eu ti-as recomanda-o pe macbarbie07 (acesta e username-ul ei,de fapt o cheama Bethany).Nu face numai tutoriale de make-up dar da idei de tinute si la inceputul fiecarei luni face cate un giveaway(te roaga sa spui care sunt preferatele lunii respective, iar daca ei ii plac, iti da rujuri, farduri etc).E o scumpa, e amuzanta si are talent.Incearca,sigur o sa-ti placa.
funda?