| alessandra10 a întrebat:

Anul acesta am banchetul de clasa a 8-a si vreau sa imi gasesc o rochie care sa mi se potriveasca foarte bine.Am 1,63 si aproximativ 50 de Kg(50 sau mai putin,depinde).Am picioare lungi si talie subtire,insa sani nu prea am sad deci,ce rochie credeti ca mi-ar sta bine? Astept recomandari, dau funda!

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

O rochie scurta mulata care sa iti scoata in evidenta picioarele si talia binenteles daca ai glezne subtiri si cele 3 paranteze. Poti purta chiar si o rochie baby doll. Sa nu porti rochie lunga pentru ca iti va scoate in evidenta pieptul.

| Sephyroth a răspuns:

Un sac de rafie ti s-ar potrivi perfect. Mergi la un stilist sau la un magazin mai cu renume, zic.