| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... apelez din nou la voi cu inca o intrebare, in speranta ca ma puteti ajuta...ce creme anticelulitice ati folosit sau stiti ca functioneaza?
si ce creme antivergeturi imi recomandati?
m.am apucat de slabit si deja uratele vergeturi imi zambesc diabolic atunci cand ma uit in oglinda... heeeelp me! big grin

3 răspunsuri:
| Buburuză38 a răspuns:

Crema anticelulitică nu are efecte prea vizibile și rapide fără un masaj corespunzător.

| b0rN2KyLL a răspuns:

Antrenoarea de la sala unde sunt eu, foloseste o crema anticelulita Supliform Hofigal, mi-a zis ca a luat-o de la farmacie si ca a dat 9 lei. Ea este multumita de rezultate.

| VS_Robrandshop_1980 a răspuns:

Buna,
Incearca produsul asta, eu am aflat de el de la Ioana Ginghina, ea il foloseste de ceva vreme si spune ca este foarte bun
http://www.gamarde.ro/product/gel-anticelulitic-cafeina-activa-effislim/