| Ingridd22 a întrebat:

Stiti creme pentru celulita? sau pentru vergeturi? si ceaiul verde ajuta la slabit? cum slabesti daca il bei. funda! happy

2 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Vergeturile nu dispar de la creme.
Celulita dispare slabind.

Ceaiul verde este usor diuretic si epurativ. Te ajuta la slabit atata timp cat il bei cand tii o dieta sanatoasa, cu calorii in minus fata de cele de care ai nevoie zilnic.

| thewomaninwhite a răspuns:

Pentru vergeturi nu-ti recomand nicio crema pentru ca nu te ajuta in niciun fel si da ceaiul verde te ajuta la slabit pentru ca odata ce-l bei vei merge foarte des la toaleta si astfel elimini grasimile din corp