| IuuxxI a întrebat:

Salllllllllllllllut TPU! Am cateva intrebari pentru voi. big grin Deci, urmeaza Valentine's day, oh yeah, si merg cu un baiat si vreau sa arat cat de cat ok. big grin S'apoi mno. Vreau sa ma vopsesc doar pentru acea zi, saten deschis, cu o vopsea, spray cv care sa se duca dupa prima spalare, ca nu ma lasa la scoala vopsita. Si eu am par brunet acum si vreau sa ma fac saten deschis cu breton deala de emo, dintr'o parte. Siii intrebarile:
1. Am auzit de spray'uri de vopsit, doar ca miros urat si iti intaresc parul, adevarat?
2. Inafara de spary-uri, cu ce ma mai pot da care sa se duca dupa prima spalare?
3. Daca ma dau cu spray sau solutie sau ce-mi veti zice voi pe par, cu maro, imi va iesi saten sau trebuie sa ma dau cu galben ca sa iasa saten, ca mno is bruneta si nu stiu daca va iesi saten, mi frica sa nu iasa alta culoare... Explicati!
4. Vreau sa-mi pun lenitle de contact albastre, n-am probleme cu ochii dar cred ca ar arata super o satena cu ochi albastrii deschis. Cum mi le pun? Cat costa? Cum le ingrijesc? Se pun si se iau greu? Explicati.
5. Cum ii spun coafezei sa-mi faca breton de emo deala venit dintr-o parte, asa care sa-ti acopere aproape toata fruntea? Explicati.
6. De unde pot lua si cat costa :
- lentile de contact albastre.
- Spray-uri sau solutii cu care sa ma vopsesc si care sa se duca dupa prima spalare.
7. As arata destul de ok daca mi-as face un machiaj simplu, cu lentile albastre si par de emo si saten? Dupa voi, ce par e cel mai frumos? a) blond, b) saten deschis cu suvite negre.
Sau ochii : a) verzi, b) albastrii deschis.


Cam multe intrebari stiu rolling on the floor. Cel mai bun si cel mai lung raspuns si cel mai explicit primeste funda si vot, si la restul ' vot. :*