| FataCuMasca a întrebat:

as vrea o schimbare de look dar nu stiu cum si cu ce sa incep, imi puteti da niste idei? big grin mersi happy

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut! Da poti incepe prin a-ti schimba tunsoarea, de exemplu eu am avut parul foarte lung si m-am tuns pixie big grin si chiar este o diferenta dintre eu cea veche si eu cea noua. Apoi iti poti schimba si stilul vestimentar, dar asta nu este chiar asa important din punctul meu de vedere.Pa si succes! :*

| HighDefinition a răspuns:

Ar tebuii sa incepi prin schimbarea tunsorii.

| larisalary12 a răspuns:

Ai putea sa incepi prin a iti face o tunsoare noua apoi cateva haine faine si cam asta e.
sper sa te ajute!

| PatriciaTimis a răspuns:

Schimbarea tunsorii, si poti sa iti schimbi hainele. Sa iei alt tip. Sper ca te-am ajutat