| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

am 14 ani si as vrea sa ma tund...problema e ca eu aveam un par foarte drept iar cand m-am tuns in scari mi sa ondulat parul...

acum nu stiu cum sa ma tund ca sa imi stea ieri parul ...imi puteti da o idee.

mersi:*

1 răspuns:
| Lollidela a răspuns:

Vrei sati stea iar parul drept si sa ai tunsoare in scari. date cu placa sau fieru de calcatlaughinglaughing glumes/sau vrei sa te tunzi ca sati stea drept.pai nu te tunde in scari tunde-te drept sau asteapta sa-ti creasca... date cu fieruhappy