| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

:* As vrea sa stiu ce as putea purta sub o bluza de trening, gen jacheta, Adidas de culoare negru cu mov? Jacheta e set cu pantalonii de trening happy ...HELP PLZbatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Un tricou cu un imprimeu funny:): http://www.tinstitute.com/tricouri/fete

Eu zic mai bine sa-ti iei adidasi negri! Ceao:)

| rosto a răspuns:

O bluzita simpla de culoare alba. Totusi, eu nu port trening pe strada, pentru mine treningul e doar pentru orele cand fac sport si atat. Ma rog, nu stiu exact cum arata, dar asta e parerea mea. Cred ca ar merge si un tricou alb cu negru, sau culori din astea mai pale, ca sa nu fii sorcova. happy

| iulia_6002 a răspuns:

Pai un tricou simplu negruhappy

| Bia` a răspuns:

Un tricou`

| aty91 a răspuns:

Un tricou alb, sau o alta culoare deschisa care sa se potriveasca cu culorile de pe trening sau la adidasi(sau ce porti tu).