| Panteraa a întrebat:

Cat ar costa un coafat, o manichiura si un machiaj pentru un banchet? Stiu ca preturile difera de salon, dar in jurul carui pret ar fi?

Răspuns Câştigător
| adriana05 a răspuns:

Eu de exemplu la manichiura platesc 50 lei umplutul si 70 lei unghii false (cam toate iau asa), la coafor pentru spalat si coafat platesc 60 lei, iar la machiaj in jur de 80 lei.Dar, sa iti faci programare din timp si sa ai grija la ce salon mergi, sa nu te trezesti un ultimul moment ca ai dat peste nestiutoare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de salon!
Tariful total ar incepe de la 70-800 de lei
big grin
pa-pa

| NCN a răspuns:

Parerea mea e cam asa 20-30lei coafat, 40-70lei manichiura, si la machiaj nu stiu dar la 100 de lei acum poti sa o scoti si mai repede depinde unde megi poti si cu 50 de lei.Sau peste 100lei depinde de salon.