| FuckNormality a întrebat:

ce marime la flesh tunnels se potriveste pentru gaura de ureche normala? adica cred ca cea mai mica marime? care este aceea funda; D

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Marimile sunt in milimetri, de 2, 3, 4, 5, 6, 8 Trebuiesc bagate pe marimi diferte, adica incepi de la una foarte mica, si continui cu marimi din ce in ce mai mari pana ajungi la ce marime vrei tu. Puteti sa va comandati de aici http://www.bestial.ro/magazin-445-flesh_tunnels.html

| FuckNormality explică (pentru cammm):

Deci eu daca am gaura de ureche normala, mica, pot incepe cu marimea 2? :d

| mellamela23 a răspuns (pentru FuckNormality):

Dada happy