| HöchsmannAlecs1998 a întrebat:

Salut oameni.
As dori sa-mi fac flesh tunnels, dar nu stiu cum imi pot face gaura in ureche, si care sunt etapele cum imi pot largi gaura.
Astept multe raspunsuri si pareri fata de flesh tunnels (orice).
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Arata dragut, dar cred ca ar trebui sa te duci la un salon specializat care stie ce si cum

| HöchsmannAlecs1998 explică (pentru KamaSutra):

N-am auzit sa faca pe la saloane.

| KamaSutra a răspuns (pentru HöchsmannAlecs1998):

Atunci intreaba pe cineva care si.a mai facut