| Teomari a întrebat:

Hey,TPU! Ce parere aveti de pastilele pentru cresterea parului/a unghiilor? Am parul ondulat spre cret (tin sa precizez ca imi intind suvitele din fata-bretonul-) si e destul de ars si uneori sta casant.Credeti ca pastilele ma vor ajuta +masti proefesionale si masti naturale? Nu voi renunta sa-mi intind suvitele din fata chiar daca sunt super arse si despicate pentru eu deja nu am parul prea lung( la nivelul umerilor gen)si mai stau si cu un par valvoi in cap...e aiurea.Deci ce parere aveti despre aceste "tratamente" imi vor ajuta parul sa devina mai sanatos? Astept parerile voaste.evident ofer funda!

p.s": NU vreau sa-l tai. daca-l tai o sa se faca si mai scurt din cauza ca la varfuri e super cret /ondulat...eu vreau un par lung ..bogat e.dar il vreau lung si mai putin ars big grin

2 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Masaj pentru stimularea circulatiei, alimentatie echilibrata, ulei de argan, masline, ricin samd. Restul sti si tu. Pf. iti spun sigur ca si medicii s-au speriat, lasati frate pastilele si aste artificiale ca va imbolnaviti, lasatile naibi. Aveti natura la dispozitie, tu sa vi la mine. normal ca-ti dau pastile ca nea, nu ma pot certa cu voi. Lasati-le, concentrati-va pe natura happy Asta e tot, masaj si uleiuri, alimentaite. Zilnic happy O saptamana frumoasa happy

| natalianaty00 a răspuns:

Pastilele nu te vor ajuta cu nimic. Iti vor afecta crestea daca esti inca in crestere. Eu il am foarte lung dar eu mil intind din cauza ca almeu este cret, cu pastilele nu reusesti nimic uitate p google ce vitamine poti sa iti iei de la mancare care o mananci. Uita-te la vitaminele care ajuta sa iti creasca nu numai parul dar in acelasi timp si unghiile! Nu iti zic de rau dar chiar nu cred ca o sa t ajuta pastilele. Osa iti faci rau singura poate o sa iti afecteaza (doamne fereste) organismul. Daca il vrei mai putin ars pur si simplu nu il mai intinde. Totusi o sa cada singur daca il mai intinzi mult si in fiecare zi Pupiii :*