| Forever208 a întrebat:

De vreo luna m-am tuns bob cu colturi dar nu imi sta asa bine, plus ca parul meu e ondulat si trebuie sa il intind...si acum, in sezonul rece nu imi mai sta drept sad. De aceea vreau sa tund colturile...asa o sa imi fie cam pana la umeri. Ce parere aveti? Sa il tund sau sa il mai las asa?
Imi puteti recomanda ceva masti pentru accelerarea cresterii? As vrea ca pana la vara sa imi fie macar cu vreo 10-12 cm mai lung.
Dau fundita la raspunsul cel mai bun si mai complet! happy

Răspuns Câştigător
| oița112 a răspuns:

Te duci la farmacie si iti cumperi : Ulei de ricin, vitamina A, iti mai trebuie niste zeama de lamaie si un galbenus de ou le amesteci pe toate, iti aplici masca si dupa 2-3 ore te speli pe cap, vei vedea ca rezultatele vor fii bune P.S - si eu folosesc masca asta, da doar de 2 ori pe saptamana, Funda? big grin