| a întrebat:

Girls! Voi cu ce va indepartati rimelul? Si...ce parere aveti de produsele de la avon?

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Hei, pai eu folosesc servetele demachiante de la Nivea sau laptele demachiant de la Garnier - depinde ce am mai la indemanalaughing. Despre produsele de la avon am in general o parere buna. Folosesc de obicei creioanele dermatograf pentru ca imi place cum fac, rujuri, oje-au culori dragute si farduri/fond de tenhappy

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Cu ulei de ricin

| Kasia a răspuns:

Cu demachiant special pentru ochi.produsele avon nu-s bune de nimic.

| Amiiii69 a răspuns:

Cu un servetel pe care il ud cu apa si am o parere foarte buna despre produsele de la avon. Mi-am luat rimeluri luciuri de buze spary-uri pentru corp si toate sunt bune iti recomand si tie sa comanzi de acolo.

| Yamx a răspuns:

Produsele Avon sunt naspa!

| Quanah a răspuns (pentru Yamx):

De acord cu tine. Doar demachiantul Avon Care 3in1 ma incanta. Restul, niste porcarii.
Revenind la intrebare : Discuri demachiante + demachiant. Sau apa si sapun cand esti in pana de demachiant laughing

| biencutza_7855 a răspuns:

Imi indepartez rimelul cu ajutorul uleiului de masline. Cat de Avon.Ei bine,sunt si unele produse bune (aici ma refer la parfumuri, la lotiune de corp, la oje ), dar sunt si unele nu prea bune. Oricum cred ca Avon se axeaza mai mult pe parfumuri si aici ma refer la spumante de baie, sampoane, geluri de dus.Si cred ca mai depinde si daca produsele respective iti priesc.

| Ooarecare a răspuns:

Ma demachiez cu ulei de masline, e mult mai bun decat toate demachiantele pe care le-am incercat si nu e nici plin de chimicale.