| Bubble13 a întrebat:

ce produse de par imi recomandati pentru a avea un par extrem de moale si matasos? mereu cand ma duc sa ma tund la salon imi da cu o solutie care imi face parul incredibil de moale si care miroase a nuca de cocos.aceasta solutie persista chiar si dupa o spalare.ce astfel de produse pentru par cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Cumpara de la "Kallos" tratament pentru par, are si cu lapte de cocos si se aplica a balsamul:dupa ce te clatesti de sampon, te dai cu balsamul, stai 5 minute si te clatesti.
De la Kallos am eu balsamul si miroase foarte frumos si lasa parul foarte moale.Are de mai multe feluri!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

De ce nu intrebi chiar la salon ce folosesc? sa stii ca majoritatea au si la vanzare produsele pe care le folosesc si sunt produse profesionale - deci nu se gasesc in comertul normal. beatrice are dreptate, produsele de la kallos in general miros asa, eu am folosit un nuantator si mirosea la fel cum spui

| Kasia a răspuns:

Pai du-te la salon si spune-i hairstylistului/ei ca ai vrea sa cumperi acea solutie.de obicei se vand produsele pe care le folosesc in saloane dar au un pret un pic mai ridicat-asta daca sunt profesionala. daca sunt produse de pe piata o sa iti spuna cum se numeste si de unde iti poti achizitiona asa ceva. daca iti place acea solutie nu are rost sa iti iei altceva.

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Cand mergi data viitoare la salon intreab-o pe femeia care te tunde ce foloseste. Ea iti poate arata produsul si tu il poti cumpara. Eu folosesc un sampon simplu si un balsam din Italia care are nuca de cocos de la rodolfo landini. Succes.