| hair0spray a întrebat:

cunoasteti produse de par pentru volum? Am parul foarte fin si matasos, m-am cam saturat.
Mersi

Răspuns Câştigător
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu iti recomand produsele de volum de la yves rocher.sunt facute in franta;):http://www.yves-rocher.ro/......t_id=66498 cmSrc=Category eu ti-l recomand. sper ca te-am ajutat pa-pa.

2 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

Buna.asa e si parul meu.eu mi-am comandat un spray pentru volum de la radacina firului de par de la avon. poti cere catalogul de la un reprezentant si sa te uiti prin el si daca iti convine poti sa til comanzi de la el(a meu o costat 9 lei da era la reducere, acum nu stiu cat e) sau gasesti catalog si p net p situl celor de la avon si te poti uita si pe acl ce au. daca nu gasesti ceva ce sati plk pot sa te uiti si prin magazine la produ de par. sper ca te-am ajutatwinking