| LionelMessi10 a întrebat:

ce sa port de Halloween:
-Robin Hood
-Joker
Astept raspunsuri si justificatie.

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Lol, eu nici o data in viata mea n-am bagat Halloween-ul in seamna, pur si simplu nu mi-a pasat daca e sau nu Halloween... nu sunt in America ca sa-l sarbatoresc... in Romania sunt alte sarbatori big grin
Singurul lucru despre Halloween este ca se sarbatoreste pe 30 octombrie si ca lumea se costumeaza... mare lucru happy

Mai bine te-ai gandi la ce party sa dai pe 12.12. 2012 big grin nu va mai fi in secolul asta o zi cu acelasi numar cu luna si ca anul... nu exista luna 13 ca sa fie 13.13. 2013, deci, ar fi super tare un party, eu asa fac big grin

| LionelMessi10 explică (pentru introduaicinumele):

Ce crezi ca eu as veni la party de halloween? Ne obliga profa de engleza!

| introduaicinumele a răspuns (pentru LionelMessi10):

Mdea... si pe noi ne-a cam oblicat acum 2 ani laughing dar a vazut ca nu prea vrem asa ca apoi n-a mai facut.

| annabountii99 a răspuns:

Jokerul pentru ca e mai tare, mai misterios, hazliu happy si plus de asta e si mai usor sa te imbraci...incearca sa fii original, nu aborda un costum clasic cambina hainele potrivite happy (parerea mea)
FUNDAA?

| LionelMessi10 explică (pentru annabountii99):

De unde sa iau haine mov si verzi?
Le pot improviza cumva?
Funda daca raspunzi.

| Raptorz a răspuns:

Eu as zice sa porti un costum de Joker pentru ca Joker-ul are fata mereu zambitoare si la un moment te sperie in inturenic.

| LionelMessi10 explică:

Am luat robin hood.N-am gasit frac mov.

| b123 a răspuns:

Joker!