| 12223456789 a întrebat:

ce sampon este mai bun:head&shoulders sau garnier fructis?

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Depinde de par, de exemplu la mine head & shoulders imi face parul aspru desi este un sampon bun, depinde si ce vrei tu...: sa il faci matasos sau sa ii dai volum? Eu folosesc garnier, dar tu poti sa le incerci pe amandoua si sa vezi rezultatele!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde care e mai potrivit parului tau, mie mi se potriveste garnier fructis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu folosesc Head &shoulders mentol şi sunt mulţumită.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce vrei sa tratezi si de nevoile scalpului tau.Nu e neaparata nevoie sa fie bun,daca e scump,fiindca nu pretul face calitatea, sau marca; eu cred ca ceva natural ar fi mult mai bun, decat sampoanele din comert, dar daca tot ai pus "problema", eu una as alege garnier fructis. happy

| oanaro a răspuns:

Garnier Fructis

| SupradozaDeViise a răspuns:

Garnier.Parerea mea.

| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Cele mai bune tipuri de sapon sunt cele de la Elseve...sau Loreal. Logodnicul surori mele este hair stylist si mnoooo laughinglaughing

| crazyangel05 a răspuns:

Eu folosesc garnier si este foarte bun!