| Lassaria a întrebat:

Care sampon credeti ca este mai bun clear sau garnier fructis?(pentru femei)

Răspuns Câştigător
| Emmutza2011 a răspuns:

Eu am incercat clear si nu mi-a placut deloc. mi s-a facut foarte multa matreata si dupa 1 zi de la spalare parul era deja uns. eu iti recomand garnier fructis.am incercat si e bun.mai ales mirosul e foarte frumos. sper ca ti-am fost de ajutor kiss

8 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Clear

| mona a răspuns:

Clear[parerea mea]

| Bijou a răspuns:

Iti recomand acest sampon http://forever-aloe-vera.eu/produs/204

| Kassandra1408 a răspuns:

Eu prefer H&S cu lamaie dar as alegegarnier fructis pentru aromele exotice si clear pentru matreata abundenta.

| leoaica_1036 a răspuns:

Garnier fructis

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Dupa parerea mea, clear e mai bun. Eu folosesc Elseve si mi se pare cel mai bun dintre toate acestea.

| adrianus_8235 a răspuns:

Eu sunt baiat dar imi dau cu parerea laughing si cred ca e garnier fructis
caci contine foarte multe vitamine care este benefic pentru parwinking