| ColorfulRainbow a întrebat:

Care sampon mi-l recomandati : Glis sau Garnier fructis? happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Care ti se potriveste...eu iti recomand samponul Dove

| PinkkRosee a răspuns:

Eu sincer iti recomand Garnier Fructis. Adica e un sapon destul de bun, curata parul si ii da volum ( cel putin la mine ). Sunt mai multe variante de sampoane Garnier, depinde ce calitati vrei sa aiba (pentru. stralucire, descalcire, etc). Bafta :*!

| Peaches a răspuns:

Niciunul dintre cele doua.

~Roxetta

| Mann02 a răspuns:

Depinde si de tipul parului tau, nu tot parul e la fel, incearca-le pe aman2 si vezi ce si cum, cum ti se simte parul mai binewinking