| mihaelaavirvarei a întrebat:

Cine a incercat acea creta pastel pentru colorarea parului? A mers? Cat a tinut pe parul vostru? Cat a costat? M-am uitat si pe internet la niste filmulete despre creta aceasta, dar am observat unele comentarii in care scria ca nu tine nici o zi si ca dupa uscare daca te periezi cade. Funda.

2 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Nu-i adevarata faza cu parul blond laughing. Eu sunt bruneta si m-am facut cu creta pastel ( portocaliu si rosu). Da, se ia foarte usor, doar daca ai pus putin mana. Nu se intampla nimic daca dai cu peria. Eu am dat cu peria si a ramas putin pe perie dar in rest e bine.

| muffinfactory a răspuns:

Daca esti blonda merge (parul deschis). Si tine putin, dupa o spalare se duce sad Si nu sunt foarte scumpe, eu am vazut cu 4-5 lei thinking