| 女時日水한국어 a întrebat:

Ati incercat sa va colorati parul cu Pastel ( acea creta colorata)? Cat va tinut culoarea in par si cat de intensa a fost?

2 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Am incercat! Nu iti recomand. S-a luat imediat si pe piele si pe degete.Parul s-a facut parca era lana.Si pare ciudat dar parca aveam matreata.Lasa-l asa natural.

| ALE052002 a răspuns:

Da... e foarte misto! Mi-am colorat parul si culoarea a stat cam 3 zile, apoi am spalat-o cu apa. Daca vrei ca culoarea sa fie mai intensa, trebuie s-o intinzi cu placa!