| deeyuz a întrebat:

cine stie vreun magazin din Bucuresti care are tricouri cu superman ( daca se poate cu maneca lasata big grin ) nu vreau site-uri pentru ca am intrat si eu si sunt prea scumpe si nu prea am incredere sa comand dupa internet happy

3 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi un tricou (ce forma / culoare vrei) si sa-l duci la imprimat. Eu asa am facut si a iesit foarte bine (tot cu Superman).
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in idm basarab, dar cum a zis si RainOfColors poti sa iti iei u un tricou si sa il imprimi, asta cu imprimarea p tricou, vezi tot in idm, la etaj.sigur 100%, costa 50 lei in februarie, am facut si eu ceva asem pentru iubitul meu!
bafta!

| 21ndstillachild a răspuns:

Nu stiu nici unul