| ale1189 a întrebat:

cum as putea sa devin o domnisoara? Vreau sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Uite aici un blog interesant care te ajuta sa devii o domnisoara.
http://bunele-maniere.com/

4 răspunsuri:
| pisicuta123456789 a răspuns:

La ce te referi cand spui ca vrei sa devii o domnisoara?

| SATIR a răspuns:

Hei, micuțo. Nu trebuie să faci nimic pentru a deveni o domnișoară. Trebuie doar sa astepti sa treacă timpul. Asta o sa te faca o domnișoară, si apoi o adevărată femeie. Dar depinde si de tine cat de cuminte o sa fi. Si daca o sa inveti. Sa ajungi ceva in viata

| RainbowDash a răspuns:

1.NU POTI GRABI TIMPUL
2.Fi finuta
3.Nu te purta copilareste
happy

| LLLLoooller a răspuns:

Poti incepe prin a lua lucrurile mai in serios... Sa nu te mai comporti copilareste. Sfatul meu este sa ramai tu insati