| Pisicaeuropeana400 a întrebat:

Cum pot sa devin mai eleganta mai domnisoara sunt de obicei mai rea si nu am prea multi priateni vreau sa schimb asta ce imi recomandari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii bagi prima in seama
Sa le vorbesti frumos si sa injuri doar persoanele ce stiu de gluma
Sa le faci complimente
sa incerci sa te apropii de ei
Sa ii inviti tu in oras si sa planifici iesiri
Sa le marturisesti secrete persoanelor pe care te poti baza, fiindca daca i le spui unei persoane nepotrivite poate iesi urat
Sa ii inviti la tine acasa intr-o zi mai libera
Sa ii asculti mereu cand au de spus ceva indiferent daca e important sau nu
Sa incerci sa ii cunosti si sa ii intelegi mai bine
Si sa va cunoasteti reciproc.
Nu mai stiu, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas este sa te accepti pe tine. De aici vei incepe sa-ti dai seama ca nu esti perfecta. Dupa care vei incerca sa-ti dai seama cum ai putea deveni mai eleganta. O domnisoara eleganta se imbraca elegant, are cei 7 ani de acasa si stie sa vorbeasca. Trebuie doar sa vrei si vei invata. happy

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Dacă ești și frumoasă la căt ești de rea,ai să căștigi enorm! Asta înseamnă,că poți fi rea,dar atențieeeeeeeeeeeeeee mare! Cănd trebuie trebuie să fi și bună, înțelegătoare, pentru că doar așa vei avea foarte mulți prieteni, gagii, care te vor cuta în permanență!