| Panteraa a întrebat:

Cum as putea sa imi mai prind parul la scoala? M-am cam saturat sa il las mereu pe spate sau sa il prind in coada. Sa nu fie ceva prea complicat si care necesite prea mult timp. Repid si eficient doar. Dau funda. Am parul lung(pana la jumate spatelui), tuns in V si cu breton pe o parte daca ajuta laughing

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Uita-te pe pinterest.Intra si cauta hair tutorials sau pur si simplu bangs si o sa gasesti numai idei minunate si relativ usoare majoritatea. Sper ca ti-am fost de folos!

| Ioanaa11 a răspuns:

Poti sa iti faci parul cu placa creponat, poti sa iti faci o coada impletita sau un spic frumos la spate happy Sper ca te-am ajutat happy