| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras sanatos? Adica nu cu mancare fast-food si chestii de genu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Mananca mancare sanatoasa in cantitate mai mare, si in timp ce mananc bea si pana.

| lpavel a răspuns:

Peste, piept de pui, carne de vita, branzeturi- din astea cel putin 1 si bine pe zi. Minimum 3-4 mese pe zi. AAAA si inca ceva, si astea fac parte din categoria mancare dar iti spun sincer cu fructe si legume n-ai sa ingrasi. Acum o parere de-a mea : daca ai greutatea inaltimii NU ingrasa ca nu e sanatos.

| Iulian03 a răspuns:

Mananca foarte multa mancare sanatoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Iulian922 a răspuns:

Sa consumi grasimi naturale si sa faci diferite sporturi.

| AcestaSuntEu a răspuns:

Pai...uite ce iti recomand eu...mananca sanatos si fa sala! te "ingrasi" in musculatura,si in plus este recomandat de medicbig grinmananca mancare sanatoasa si fa sala! E si sanatos si nu te ingrasi in burta,iti imbunatatesti musculatura,ceea ce face sa fii mai solid, deci vei avea kg in plus, facand ceva sanatos, util, si este exact ceea ce vrei tu sa facihappynu trebuie sa mananci ca sa te ingrasiwinking mananca sanatos si mergi la salawinking funda? puppy dog eyes